Sık Sorulan Sorular

Herşeye bir cevabımız vardır.

Sorularınız mı var ?

Lütfen aşağıdaki soruları okuyun ve cevabınızı bulamıyorsanız, lütfen bize sorunuzu gönderin, en kısa sürede size cevap vereceğiz.

Bize Sorun …

Sorunuz mu var ?

Lütfen bize sorunuzu gönderin, en kısa sürede size cevap vereceğiz.


  S.S.S.

  Sık Sorulan Sorular

  SEO nedir?

  Seo’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelemek, web sitelerinde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

  Kurumsal Web Site Tasarımı nedir?

  Her iş ortağımızın marka ve firma kimliğine özel, kurumsal ve mobil uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.En yeni çıkmış teknolojileri kullanarak, kurumsal kimliğinizi profesyonel bir biçimde yansıtan ve oldukça kaliteli bir şekilde web siteleri tasarlıyoruz.

  Grafik Tasarım Nedir?

  Her marka ve firmanın ihtiyaç duyduğu başta logo, katalog, broşür, fatura, kartvizit ve araç giydirme olmak üzere birçok kurumsal tasarım hizmetini veriyoruz.

  Dijital Pazarlama Nedir?

  Google Adwords, Youtube, Facebook ve İnstagram reklamlarınızı yöneterek hedef kitlenizi genişletiyor ve sizi yeni insanlarla tanıştırıyoruz.

  Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

  Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz ile olan irtibatınızı devam ettirmeniz ve sosyal medyadaki prestijinizi artırmanız için sizin adınıza sosyal medya yönetimi yapıyoruz.

  Diger Sorulariniz

  E-Ticaret Nedir?

  Ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. E-Ticaret, herhangi bir ürün ya da hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden ticaret yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir.

  Web Hosting + Domain Nedir?

  Kendinize ait bir web sitesi kurmak istiyorsanız önce bir domain (alan adı) almalısınız daha sonra hazırlanmış olan yada hazırlanacak olan web sitenizin dosyalarının (html, php, asp, fotoğraf dosyaları vs…) çalışacaği bir alan ( disk alanı ) olması gerekir ki hazırlanan web sitesini hosting alanına yüklemelisiniz. Böylece sitenizi ziyaret etmek isteyen kullanıcılar browserların da (internet tarayıcılarında örn.:internet explorer, firefox, netscape, google chrome gibi) sizin domain adresinizi yazdıklarında internet sitenizi görüntüleyebilirler.

   tr_TRTurkish